خدمات تعویض فیلتر

تعویض فیلتر تصفیه آبمرکز تعویض فیتلر دستگاه تصفیه آب خانگی | آر-او فیلتر ، آماده ارائه خدمات ذیل به مشتریان عزیز می باشد:

• فروش انواع فیلترهای تصفیه آب ساخت ایتالیا ، تایوان و … با تضمین بهترین کیفیت و قیمت

• ارسال به سراسر ایران

• انجام خدمات تعویض فیلتر انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی ، یخچال فریزر ساید و …

• عیب یابی و تعمیر انواع دستگاه های RO

• نصب و راه اندازی انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اطلس فیلتری ، روبن ، سافت واتر ، آکوا جوی ، کووی و …

.

.


این مجموعه نمایندگی رسمی فروش محصولات اطلس فیلتری ایتالیا در ایران می باشد.

درباره اطلس فیلتری بیشتر بدانید…

سابقه ای بالغ بر ۳۵ سال تولید، اطلس فيلتري را به شاخص و الگویی در زمینه تولید فیلترهای آبی تبديل کرده است. ارائه راه حل هايي براي تصفيه آب، شبکه توزیع سراسري در بیش از ۸۰ کشور و تولید محصولات خانگی از جمله خدمات اين شرکت مي باشد. تمرکز مداوم بر کیفیت و تکنولوژی های خلاقانه، باعث شده است تا گروه اطلس فیلتري به همراهی قابل اعتماد برای تمام کسانی که ماموریت بهبود سطح کیفی آب را دارند، تبدیل شود. گروه اطلس فیلتري با توانايي درک صحيح از نياز بازار، توانسته است به وسیله ارتقاء فرآیندها و ابداع محصولات خود، تولید سالانه محصولات و خدمات جدید، همیشه پیشنهادات و راه حل های تازه ای داشته باشد.

اطلس فیلتری

گروه اطلس فیلتري به همراه تمامی دپارتمانهای خود، از جمله دپارتمان ارتقاء سطح کیفی آب، دپارتمان مهندسی سیستمهای تصفیه و خدمات امروزه مي تواند، به تمامی درخواستها در زمینه های فیلترینگ آب، تصفیه، میکرو و اولترا فیلترینگ، سیستمهای غشاء اسمزی ( Reverse Osmosis ) و سیستمهای قابل حمل تصفیه آب ( Portable Water Purification ) پاسخگو باشد.

گروه اطلس فیلتري دارای گواهینامه ISO9001:2008  برای کیفیت سیستم مدیریتی از طرف DNV می باشد. تست و ارزیابی محصولات تحت سختگیرانه ترین پروسه های جهانی، منجر به کسب گواهینامه های مطابق با استانداردM174/2004 ( TiFQ ایتالیا )، تاییدیه بهداشت ACS ( فرانسه ) و GOST ( روسیه ) شده است.

طیف گسترده اي از محصولات جهت استفاده به عنوان آب آشامیدنی، توسط SGS  تست و تایید شده اند.  همچنین بخشی از محفظه ها توسط WQA تحت استانداردهای ۴۲ و ۶۱ از استاندارد  NSF/ANSI امنیت مواد و بی عیب و نقص بودن ساختار، در انطباق با قوانین آب آشامیدنی در آمریکا، تست و تائید شده اند.

گروه اطلس فیلتری بعنوان عضوی فعال، در بسیاری از ارگانهای جهانی، در جهت ارتقاء کیفیت جهانی آب، تولید محصولات، خدمات، تجربیات و آموزش فعالیت می کند:

انجمن آکوا ایتالیا، عضو سازمان آکوا اروپا، که این انجمن تمامی صنایع وابسته به آب و اعضاء این انجمن را گرد ارگانها، مقررات و تعهدات کیفی، جمع می کند.

استانداردهای فیلترهای تصفیه آب

•WQA: انجمن آمریکائی کیفیت آب، این انجمن تمامی صنایع وابسته به آب در جهان، بخصوص آن دسته که متعهد به تحقیق و توسعه در زمینه های تخصصی هستند را گرد  هم می آورد.
•IWA: انجمن بین المللی آب، این انجمن تمامی کارشناسان، محققین و صنایعی که تولید کننده حجم وسیعی از دانش در حوزه آب می باشند را گرد هم می آورد.
•AfWA: انجمن آب افریقا، این انجمن دولتمردان، مدیران، محققین و صنایع آفریقا را در جهت ارتقاء سطح هوشیاری آبی، دسترسی به آب و کیفیت آب را، گرد هم می آورد.

وب سایت شرکت اطلس فیلتری ایتالیا