گاتر پارکینگ

گاتر پارکینگ یکی دیگر از محصولات گروه راتین می باشد. ما نمایندگی دو شرکت نیکول فرانسه و هاراتون آلمان را در زمینه انواع گاتر پارکینگ با درپوشهای پلاستیکی و فلزی داریم. انواع گاتر پارکینگی با گریتینگ گالوانیزه، چدن، پلی آمید، کامپوزیتی و … در ابعاد مختلف از عرض ۱۳ تا ۲۱ سانتیمتر و ارتفاع ۶ الی ۲۱ سانتیمتر از جمله محصولات موجود می باشد. گاتر پارکینگ برای جمع آوری و هدایت آبهای سطحی حاصل از شستشو یا بارندگی در کف محوطه های پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کاربردهای گاتر می توان به بام، دور استخر، تراس، روف گاردن، موتورخانه، کف کارگاه ها و کارخانجات صنعتی، کارواش ها، محوطه ها و … اشاره نمود.

گاتر پارکینگ

گاتر پارکینگ

انواع گاتر پارکینگ

گاترهای پارکینگی در کلاس B125، C250 و C250-HD عرضه می شوند. گاترهای کلاس B125 و C250 در محوطه های داخلی پارکینگ و گاترهای C250-HD در رمپ ورودی پارکینگ ها کاربرد دارند. کلاس B125 حداکثر می تواند دوازده و نیم تن تحمل بار داشته باشد و کلاس C250 تا بیست و پنج تن. اما کلاس  C250-HD بیست و پنج تن را در حالت ضربه ی چرخ اتومبیل ( ابتدا یا انتهای شیب رمپ ) و سرعت بالا، همچنین تردد دائمی تحمل می کند.

گاتر پارکینگی

گاتر پارکینگی

گاتر پارکینگ هاراتون و نیکول

هر دو شرکت نیکول فرانسه و هاراتون آلمان گاترهای متنوعی برای پارکینگ ساختمان ها تولید می کنند. شرکت نیکول در کلاسهای B125، C250 و C250-HD و شرکت هاراتون در کلاس B125 و C250 گاتر تولید می کند. کیفیت و قیمت محصولات هر دو شرکت تقریباً یکسان می باشد و البته هر یک ویژگی های مخصوص به خود را داراست. جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

گاتر پارکینگ

گاتر پارکینگ هاراتون

گاتر پارکینگ هاراتون